Budynek Biurowy w Alejach Jerozolimskich w Warszawie
Generalny projektant: BAZA Architekci
Inwestor: WAN S.A.

Dominującą formą kompozycji stały się kontrastowe zestawienia drzew o intensywnej kolorystyce i zwarte graficzne formy żywopłotowe. Wyrazisty charakter przestrzeni, dobrze widoczny z dalekiej perspektywy Alei Jerozolimskich zapewniają nasadzenia z ozdobnych wiśni czerwonolistnych. Rzędowe, regularnie rozmieszczone drzewa przypominające owocowe sady, staną się elementem rozpoznawalnym i czytelnym zarówno na tle ciemnej elewacji projektowanego biurowca jak i na tle jasnoszarych elewacji budynków sąsiednich.
Dla urozmaicenia przestrzeni przed budynkiem dodatkowo zaplanowano kilka brzóz w odmianie o wyjątkowo białej korze, a także krzewy żywopłotowe i nasadzenia z bylin ozdobnych.
Krzewy żywopłotowe definiują przestrzeń, nadając jej strukturalny, graficzny charakter, a także wydzielają poszczególne części zgodnie z ich przeznaczeniem. Ciekawym elementem kompozycji jest patio północne i patio południowe zlokalizowane w załamanej linii budynku. Tu przewidziano pojedyncze drzewa grabu pospolitego o formie piennej, a także niskie krzewy ozdobne, atrakcyjne przez cały sezon wegetacyjny: laurowiśnie, byliny, rośliny okrywowe.